Shtepija e Mobiluar Ne Shkabaj (Orlloviq) 04981..

Shitet nga: Hilmi 03 Sht 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepija osht e mobilume dhe ka kete renditje;

Sallon me kuzhin te perbashket
Dhome gjumi
Banjo
Koridor

I posedon edhe dokumentat.

044333619
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim