.Shtepija ne qender te prishtines

Shitet nga: ARDIAN 27 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes shtepin ne qender te prishtines afer parkut me saksishte te fura rekord shtepija eshte e banushme eshte 2 kateshe kati i pare hymje vet kati i dyte hymje vet qe i bjen munden dy pare familje me shfrytezu na jem pronare dhe banojme ne kit mahall afer qe 100 vjet dhe per dokumentacion garantojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim