shes shtepi midis Qendre prishtine

Shitet nga: shtepia 02 Maj 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepia Posedon 300m2 dhe ka 4/ari Truall Ndertim i ri siq po shiet ne Foto..
por aty afer ari kushton 25mi€ Ari. kurse na po e shesim per vetem 115.000€ komplet . Per ma shum informacione lajmrohuni ne
Nr tel +377 (0)44 640 722..presim Blersa serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim