1.30 ari ne Prishtine afer Parkut te Qytetit !!

Shitet nga: Adhurim 10 Pri 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 1.30ari ne prishtin afer parkut te qytetit trualli posedon te gjith dokumentacionin ne rregull dhe mund te perkthehet menjeher qmimi per 1.30 ari eshte 25000 ( njezet e pes mij euro) 045 45 14 10 ose viber 044 98 98 38
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim