2 Shtëpi ne lagjen Sofalia

Shitet nga: Albin 17 Mar 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

335 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjindet ne nje lagje shum te qet dhe afer Gërrmis.
Shtëpia posedon:
5 Dhoma gjumi
3 Banjo me wc
2 Dhoma dite
2 Kuzhina
3 Terasa
Garazh
Nxemje qendrore
Alarm
Kamera
Shtëpia posedon 4 ari e gjysem tok
Qmimi i negociueshëm
NR.TEL.049-565-704
JU FALEMINDERIT...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim