2 Shtepi Binjake ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 07 Krr 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 2 Shtepi Binjake ne Bregun e Diellit - Kodi 0326

Lokacioni: ish Restorant Davidovi

Siperfaqe: 220 m2 ( pa e llogarit podrumin dhe ballkonet)

Renditjet:

Kati 1

- Sallon me Kuzhin

- Dhom Gjumit

- Banjo

- 2 Wc

Kati 2

- 4 Dhoma Gjumit

- Banjo

- Wc

Kati 3 - Nenkulmi

- Dhom te madhe qe mund te perdoret si dhom rekreacion

Posedon:

- Obor 3.5 ari

- Podrum 80 m2

- Garazhd per Vetur

- Nxemje Qendrore

- Uj24 or me Rezervar

- Laminati dhe Dritaret jane nga druni nga Lesna te porositura enkas me dimensione specifike per te dy shtepite

- Plotesisht te Izoluar

- Te mobiluara pjeserisht

- 2 Shtepit jane njesoj sipas siperfaqes, oborit, planit.

Çmimi per 2 shtepit 700.000 Euro

Çmimi per 1 Shtepi 360.000 Euro


.Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim