2 Shtepi me 12 ari truall.

Shitet nga: Shpija 29 Sht 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qagllavic
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shiten 2 Shtepi me 12 ari truall dhe 3 ari utrin para shtepis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim