2 shtepi ne l.spitalit urgjent qmim i vol

Shitet nga: avni 01 Gsh 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

103 500 EUR   115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shiten 2 shtepi ne l e veterrnikut qmimi i volitshem,4.ari10m,behet edhe ndrrim me banesa,ne prisht.f.kosove ose ne lipjan,njera shtepi eshte ndertuar pas luftes dhe eshte 2 kateshe ka 2hymje ne katin e pare,posedon sallon me kuzhine koridor veni i shkalleve dhe banjo,kurse kati i dyte posedon sallon 2dhoma gjumi koridor vendi i shkalleve per ne tavan dhe banjo.shtepia e 2te eshte 1kateshe dhe ka sallon 2dhoma gjumi kuzhine koridor shpajz dhe b
anjo.qmimi me marrveshje.pres bleres serijoz.
shtepite jane ne l e spitalit apo veternik tek stacjoni i fundit i7a dhe 6it.oferta e ketij qmimi eshte deri ne fund te muajit qershor se ne kete lagje vetem toka per ari qmimin e ka 25000euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim