3a Construction

Shitet nga: 3A Construction 13 Pri 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kompania ndërtimore "3a Construction" Prishtinë. duke pare nevojat e konsumatorëve tanë ne te gjithë Kosovën ne i ofrojmë atë qe ata kërkoje nga ne, duke filluar nga projektimi, ndërtimi dhe mbikëqyrja gjate ndërtimit. Ndërtimet qe bëhen nga ne janë me kualitet te larta. Tek ne konsumatori fillimisht merr këshilla për variantet me te mira te mundura për nevojat e ti, pasi qe edhe fjala popullore thotë se “shtëpia njëherë ndërtohet” atëherë duhet analizuar shume here për te ndërtuar një herë. Punët tek ne kryhen nga njerëz profesionist te cilët vazhdimisht ndjekin trendët e reja ne fushën e projektimit dhe ndërtimit, te cilët bëhen ne vendet e avancuare ne ketë fushe. Ne iu garantojmë për punën tone, po ashtu kërkojmë garancinë nga furnitorët tan për produktet qe ne i marrim nga ta. Ne ketë forme Konsumatori do te ndahet i kënaqur nga shërbimet te cilët ne i ofrojmë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim