4 shtepi te salloni endriti

Shitet nga: Durim 05 Dhj 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shiten 4 shtepi te autosalloni endriti shtepit jan gati per bannim boj dhe ndrrim me banesa vetura per me shum imformata kontakto ne nr 045284610
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim