7ari

Shitet nga: lslam aliu 08 Sht 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: RR-isa kastrati
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shtepija eshet me pudrrum 5 . kat dhe tjetra esht 1 kat. shtepija eshte me 2 rrug .o bor ka 7 ari .me dokometa te rregula tel - 044610768-/049610768 ne qto koh,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim