AGJENSIONI PËR PATUNDSHMERI. KOSOVA IMMOBILIEN

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjensioni për Patundshmëri Kosova Immobilien bënë ndërmjetësim në shitblerje dhe qiradhënje, si: BANESA, SHTËPI, TROJE, LOKALE AFARISTE ejt. Gjithashtu nese keni prone per te shitur apo per qiradhenje ju ftojme per bashkëpunim, jeni te mireseardhur.


Mund te na kontaktoni:


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim