Adresa: Rruga Isa Kastrati p.n. Prishtine

Shitet nga: Rreze 30 Jan 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qenrore
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka 160 m2, .2 kate me mundesi te vazhdimit tutje, dhe 2 ari e 40 m2 oborr. Pozicioni jug,lindje dhe perendim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim