Afer Hotel Sirius Shitet Trolli , Shtepia

Shitet nga: Ylber 23 Gsh 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tringë Smajli
Sipërfaqe: 191 m2
Numri i kateve: Terren
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Afer Hotel Sirius Shitet trolli me shtëpi te vjeter dhe me leje ndertimi, Sipërfaçja e trollit 191m2 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim