Agjensioni për Patundshmëri N.SH. " AKS AGENCY "

Shitet nga: AKS AGENCY 12 Pri 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ndërmarrja Shërbyese " AKS AGENCY " ju ofron :

PËR SHITJE DHE QERADHËNJE
- Shtëpi
- Villa
- Banesa
- Troje
- Zyra / Lokale Afariste
- Depo moderne etj.

Oferta të përshtatshme për secilin. Ne kemi zgjedhje për ju.

Ju Mirëpresim .

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH. " AKS AGENCY " - KASTRIOT
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim