Agjensioni per Patundshmeri MaX

Shitet nga: Max Agjension 30 Nën 11:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Agjensioni per Patundshmeri MaX
Ofron keto sherbime:
Shitjen dhe Blerjen:
-Shtepive
-Banesave
-Lokaleve
-Tokave
-Ndermjetsojmë
-Banesa me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim