Apartament 1+1 Ne Orikum- Vlore- Albania

Shitet nga: erion 22 Jan 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 700 EUR   35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet 1+1 56 m2, dhome gjumi, sallon guzhin bashk, tualet, ballkon qe lidh sallonin me dhomen e gjumit, ka pamje nga rruga kryesore, e kompletuar, e paisur me certifikat pronesie, kati i 5 me ashensor. mund te nderrohet dhe me apartament ne Tiran.mund te nderrohet edhe me makine, me vlere deri ne 10.000 euro. per cdo inforamacion tjeter kontaktoni ne kete numer +355675363460. (viber) faleminderit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim