Arberi, shtepi 1.500m2 me qira - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 04 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Arberi - vend me atraktiv, jepet me qira shtepia siperfaqes prej 1.500m2, 5 katshe, me 3 ari oborr dhe parking per 10 vetura. Shtepia eshte extra e ndertuar dhe rregulluar, si dhe e rrethuar. Ka pamje fantastike. Mund te shfrytezohet per ambasade, rezidence, shkolle private, klinike - orinance private, zyre apo diç tjeter. Vareshisht prej destinimit lejohet rinovimi - adaptimi. Ne kuader te shtepise mund te nxirren minimum 20 zyre. Qiraja: 8.500 euro/ muaji (i diskutueshem). Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim