Atraksionnnn ... Shtepi me qira te A.U.K

Shitet nga: Afrim 15 Pri 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qira , ka dy kate me 360 m2 .

E pershtshme per Rezidenc apo nderkombtar me qira - (munden me shfr. edhe 2 dy familje nderkombtare ) .

Shtepia leshohet per nji familje nderkombtare , por munden bashke edhe dy familje varsishte prej kerkeses
dhe marveshjeve .Qiraja per shtepi eshte me marveshje .
Eshte nji kuart me vetem me 6 shtepi , prej te cilave tri jane me qira , me tri familje nderkombtare .
Shtepia dhe vend ndodhja eshte me shume siguri dhe qetesi ( kur te dilni ne vend do te bindeni ) .
Shtepia eshte perball Auk- ut dhe Shkolles normale bash ne udhekryq .

Uji dhe rryma nuk ndalet asnjihere .Rruga lahet per cdo nate ne ora 23 , me mauna te pastrimit urban.
Sh . ka pamje fantastike nga te gjitha anet , ka pamje kah germia , toukbashqja , velania dhe ka sofalia .
Pothuajse me pamje 360 shkalle . Qetesi dhe klim shume e pershtatshme , edhe nese eshte vape 40 gard ,
ne mramje eshte freski , sa qe nuk mund te rrish pa nji veshje me mang te gjata .
Nese jetohet ne kete ajre e klim te grmis , kurr nuk do te dish cka eshte gripi, ftofja apo smundja .
Kjo eshte nji realitet .Shtepia ka kater terrasa te medha dhe ka shume dritare , cdo kat ka 30 dritare
cka dmth se ka drite natyrale dhe diel maximalishte dhe ndriqim.

Transport urban per qender ka cdo pses minuta .
Liqeni i Grmis dhe Rampa e Grmis eshte 300 - 350 m largesi .Ndriqim maximal nga dqriqimi publik .
Si te dalesh nga shtepi, veq fillon staza per ecje a vrapim .
Me te verte eshte shume super , per me shume dilni dhe shiheni .


Shtepia eshte e re , dhe e ndertuar para kater vjetesh .

Me respekt ,
Pronari - Afrim Gashi - 37744206088 .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim