BEJME FASADA, STIROPOL, GLED , SUVATIM, NGJ..

Shitet nga: N.P "C I M A- G R U P" 02 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BEJME FASADA, STIROPOL, GLED , SUVATIM, NGJYROSJE DHE DEKORIME TE NDRYSGME. Etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim