Banesat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Hysni 07 Gsh 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 106 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Kemi banesa 106m katin e 2,3,7 sallon kuzhin ,tri dhoma gjumi, dy banjo shpajz ballkon
Banesa 112m katin e 8 sallon kuzhin tri dhoma fjetje dy banjo shpajz ballkon
Me nxemje qyteti dhe me rrym uji pa nderpre
Lagjja spitalit te shkolla pavarsia
Per me shum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim