Banese komplet e mobiluar

Shitet nga: Majlinda 04 Dhj 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr Mati 1, Blloku A, Objekti Rezido 1
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte blere mobiluar komplet, bleresi nuk ka nevoje te shtoje asgje vec teshave te trupit
ka nje kuzhine me dhome ndenje me ballkon , nje dhome dhumi dhe nje banjo edhe kjo full e kompletuar

Cdo pajisje ne shtepi eshte e nivelit me te larte bashkekohor
cmimi eshte i padiskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim