Bejm plane dhe ndertim te shpijave

Shitet nga: Jetmir paqarizi 10 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Po
Sipërfaqe: 6 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Firma briliant construktion ju ofron projektim,mbikqyrje si dhr ndertim te shpijave apo objekte te mdha dhe te vogla jemi firm me liqenc si she me staf te kualifikuar,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim