Bejm projektimin e planeve per shtepi

Shitet nga: Ferat 25 Tet 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Bejm projektimin e planeve per shtepi dhe lloje te ndryshme te objekteve.Pojektet behen nga persona te diplomuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim