Bejme legalizimin e ndertimeve pa leje - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 23 Dhj 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 1 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Bëjmë legalizimin e të gjitha ndërtimeve pa leje, sipas Ligjit nr.04/L-188 për trajtimin e ndërtimeve pa leje.

Ju ofrojmë shërbim profesionale, cilësor, të shpejtë dhe të plotë për legalizimin e ndërtimit tuaj ekzistues të ndërtuar pa leje. Për këtë qëllim ne kemi krijuar një ekip ekspertësh të cilët do ta hartojnë gjithë dokumentacionin e nevojshëm ligjor, dhe do t'ju japin të gjitha këshilla rreth procesit të legalizimit.

Kujdes: Afati i fundit është 16 Mars 2016,

Përveç procedurës së legalizimit ne bëjmë dhe të gjitha punët rreth rregullimit komplet të gjendjes kadastrale të patundshmërisë tuaj.

Në procedurën e legalizimit nuk shqyrtohen çështjet pronësore.

Informata:
ECOIMPEX sh.p.k., Prishtinë, Qendër, rr. Fehmi Agani 9/1 (te Shtëpia e Shendetit).
Tel. +381/38/ 24 92 65
Mob: +377/45/50 20 40
+377/45/50 20 49
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim