Bejme projekte per legalizim - AH-architecture

Shitet nga: AH-architecture 15 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Bejme projekte per legalizim e objekteve.
Gjithashtu, bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme, villa, enterier, parqe, konsulta dhe mbikeqyrje.

Projektimi behet nga Arkitekt dhe Ndertimtare profesionist.

Cmimet jane shume te volitshme.

Per me shume, na kontaktoni ne tel:
044 925 597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim