DY SHTEPI NE TOKEN PREJ SIPERFAQES 500 M2

Shitet nga: Prona PLUS Sot 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHITEN DY SHTEPI NE TOKEN PREJ SIPERFAQES 500 M2 (5 ARI ). QE TE DY SHTEPIT JANE NE NJE PARCELL.
- NJERA SHTEPI KOMPLET E RE - INFRASTRUKTUR MODERNE NDERTUAR PARA 3 VJETE ME PROJEKT AUSTRIAK/GJERMAN. SHTEPIA ESHTE P+1 DHE KA SIPERFAQE PREJ 220 M2 E NDERTUAR ME KUALITET SHUME TE LARTE. SHTEPIA POSEDON 4 DHOMA TE FJETJES , 2 BANJO , SALLON , KUZHINE ME TREPEZARI DHE 2 DEPO. SHTEPIA KA UJE 24 ORE E CILA ESHTE E LIDHUR ME PUSIN , KA NXEMJE QENDRORE , CASJE NE KANALIZIM DHE UJESJELLES , SISTEM KABLLOVIK DHE KA KOPSHTIN.
- SHTEPIA E DYTE (VILLA) ESHTE NDERTIM I VJETER DHE ESHTE KOMPLET E RENOVUAR TERSISHT NGA DRITARET DERI TEK BANJO. SHTEPIA KA 125 M DHE POSEDON 2 DHOMA GJUMI NE KATIN E PARE DHE NE PERDHES POSEDON DHOMEN E DITES ME KUZHINE DHE BANJO , SI DHE PODRUMIN PREJ 25 M2. *** TOTALI I SIPERFAQES PER TE DY SHTEPIAT ESHTE 345 M2
LOKACIONI I PRONES ESHTE PERBALLE SPITALIT AMERIKAN NE HYRJE TE GRAQANICES ( 50 M NGA RRUGA KRYESORE PRISHTINE -GJILAN ME RRUGEN ANESORE TE NDERTUAR NGA KOMUNA E PRISHTINES). VETEM 7 KM NGA QENDRA E PRISHTINES. PRONA ESHTE NE NJE LOKACION SHUME ATRAKTIVE DHE SHUME TE SIGURTE DHE TE QETE PER TE JETUAR ,
PER ME SHUME DETALE NA KONTAKTONI PERMES E MAIL APO TELEFONIT.

ÇMIMI EUR 190,000 ( I NEGOCIUSHEM).

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim