Durres VIJA E PARE PLAZH OKAZION

Shitet nga: durres OKAZION 09 Sht 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: durres , vija e pare plazh lagja 13 rrota e kuqe
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
shitet apartament 3 dhoma gjumi , 1 kuzhine + soxhorno , 2 banjo , 2 ballkone dhe 2 koridore. Shtepia eshte me nje siperfaqe prej 114 m2 . Soxhorno , 2 dhomat e gjumit dhe dy ballkone me pamje nga deti ndersa dhoma tjeter me pamje nga rruga. Apartamenti ndodhet ne vijen e pare dhe ka pamje mrekullueshme . Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha kushtet e nevojshme . Eshte e perdorur vetem hga une dhe nuk esht dhene me qera asnjehere. Shtepia disponin dokumentacion te rregullt . Adresa : lagja 13 plazh ( tek rrota e kuqe ) . Cmimi 1000 € /m2. Per cdo informacion jeni te lutur te kontaktoni . Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim