Dy banesa dhe një lokal N.SH AKS

Shitet nga: AKS AGENCY 19 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Në këtë objekt shiten dy banesa dhe një lokal afarist .
Banesat janë në gjendje të rregullt dhe komplet të banueshme , si dhe lokali afarist në përdhese i cili për momentin është me qera dhe nga momenti i shitjes qeraja e lokalit kalon tek blerësi respektivisht tek pronari i ri.
Pronari posedon komplet dokumentacionin e pronësisë dhe përkthimi bëhet menjëherë.

Lokacioni : Shtëpia gjendet në lagjen Arbëria, rr.“ Zagrebi “ fare afër Pandorës.
Objekti ka pamje të mire duke filluar nga rruga kryesore në drejtim të Ministrisë së Shëndetësisë .

Çmimi: Me marrveshje


Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. “ AKS AGENCY “
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim