Dy shtëpi në Hajvali – N.SH. “ AKS AGENCY “

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 24 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitën dy shtëpi në Hajvali të cilat ndodhen në një oborr, dhe janë më saktësisht 200 m larg xhamisë së lagjes .
Sipërfaqja e oborrit është 800 m2 respektivisht tetë ari .
Objektet janë të etazhitetit 2 objekte P+1 , njëri object është me sip. 144 m2 , ndersa tjetri është 122 m2.

Objektet janë të banueshme dhe janë ndërtim I ri .

Çmimi : 195.000 euro .
Objektet mundë të këmbehen edhe me mejte tjera në vlerën deri 20.000 euro .

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. “ AKS AGENCY “
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim