Dy shtepi ne lagjen e re afer Doganes ne Prishtine

Shitet nga: C21 05 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten dy shtepi se bashku apo ndaras me nga 175m, shtepit gjenden ne lagjen e urbanizuar afer ish fabrikes se amortizatoreve ne prishtine, ne katin e pare ka sallon me kuzhine dhe banjo ndersa ne katin e dyte ka tri dhoma gjumi dhe banjo poashtu edhe ballkon.

Super oferte

045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim