Emshir - Leshohen me qera, dy kate te shtepise (..

Shitet nga: Fatmir 10 Mar 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera dy kate te shtepise ne lagjen Kalabria ish Emshiri, te mobiluara komplet ne still apartamentesh te ndara me hyrje te veçanta. Secili kat ka nga 4 dhoma gjumi, sallon, banjo, ballkon dhe parking per veture brenda oborrit te shtepise. E leshojme vetem per familjare apo te huaj.

Informatat ne telefon 044 165 764.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim