Emshir, shtepia 2 katshe me qira- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 04 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Ne Emshir ipet me qira shtepia 2 kateshe me 1bodrum. Kati i pare eshte sallon me kuzhine, ballkon, banjo dhe ka nje kamin (oxhak) shume te bukur, e po ashtu edhe kondicioner (klime), Kati i dyte i posedon 3 dhoma gjumi, dy ballkone dhe nje banjo, ndersa bodrumi permban nje sallon me kuzhine, nje dhome, banjo, dhe pjesa e ku eshte e vendosur baza e ngrohjes qendrore. Kopshti perveq vendin (hapesires) se gjelberuar dhe vendit te parkingut ka edhe nje verande shume te bukur. Qiraja 700 euro/muaji + shpenzimet. Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim