GLOBBUS - - DYER AUTOMATIKE - MADE IN GERMANY

Shitet nga: GLOBBUS 23 Shk 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Dyer automatike për Garazha,
Dyer me Senzor,
Bariera
Motora për dyer rrëshqitse
NTP"GLOBBUS" Me kualitetin me të lartë në treg....prodhime Gjermane......

KUJDES NGA DYERET E IMITUARA....!!!!!!!!!!

DYERET ORIGJINALE MUND TE GJENI VETEM TEK NE!

13 VITE PËRVOJ....!

DYER GJERMANE- PERFAQSUES TE AUTORIZUAR PËR KOSOVË I FABRIKES GJERMANE -NORMSTAHL ENTREMATIC.

RISI nga GLOBBUS !!

Prej dates 01/05/2014 Kompania jone ne bashkepunim me RAIFFEISEN BANK , per te gjithe klientet ,do te mundsojm blerjen e te gjitha produkteve tona deri ne 24 keste pa kamate dhe shpenzime tjera!

Me : VISA , MASTER dhe MAESTRO Card ! Të gjitha Bankave !

Produktet qe do te mund te bleni jane si ne vijim:

- Dyer per garazha
- Dyer Industriale
- Dyer automatike-me senzor
- Motor per dyer rreshqites
- Motor per dyer dy-kraheshe
si dhe shume paisje automatike per objektin tuaj!

Te gjitha produktet kane garancion prej 2 deri 10 vite !

Kompania jone posedon Autorizim dhe Licenc prej prodhuesit per te gjitha produktet!

- Jemi Kompania e pare ne Kosove ( nga viti 2000),e specializuar dhe me Autorizim prej prodhuesit per
shitjen,montimin dhe servisimin e paisjeve automatike,si NORMSTAHL nga Gjermani, NICE nga Itali,etj !


PËR MË SHUMË N'A KONTAKTONI ;

GLOBBUS ME SALLONET E SHITJES NE:
PRISHTINË.. 044 888 475 ...... 038 233 433
PRIZREN... 044 255 079.... 029 227 204
GJILAN... 044 147 284...


http://www.youtube.com/watch?v=u57lgwoumP0
http://globbus.webs.com/apps/photos/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim