Hapsire afariste dhe shtepi ne lagjen Taukbahqe ..

Shitet nga: Bleron Mustafa 03 Gsh 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet (ose jepet me qera per afat me te gjate) hapsira afariste dhe shtepia ne lagjen Taukbahqe ne Prishtine (ne te hyre te Sofalise - paralel me rrugen per Germi). Trualli ka 10 ari. Hapsira afariste eshte e gatshme per perdorim dhe ka 1000 m2 ne dy kate (500 m2 ne perdhese dhe 500 m2 ne katine pare). Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha dhe e mobiluar, ka hapsire prej 300 m2 (120 m2 ne perdhese, 120 m2 ne katine e pare dhe 60 m2 ne bodrum dhe nenkulm). Ka mjafte oborr.

Te interesuarit te paraqiten ne numrat: e telefonit +377 44 832 934, +377 44 509 506.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim