Ipen me Qera Shtepit ne lagjen NIC

Shitet nga: AKS Agency 23 Maj 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

158 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja NIC
Sipërfaqe: 204 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
SHITEN DHE IPEN ME QËRA SHTEPIT-NSH “ AKS AGENCY”

Shiten dhe ipen me qera tri shtepi ne lagjen "NIC". Shtepitë kanë nga 208 m2
Objkektet janë shume ekskluzive , te paisura me garazhe per automjete, dhe me sistem te ngrohjes qendrore.
Shtepitë kanë : Sallon te madh ne perdhese , 5 dhoma ,tri nyje sanitare, dy banjo, dy ballkona etj.
Çmimi i shitjes eshte 168 000 euro, pak i diskutueshem.
Gjithashtu shtepite leshohen edhe me qera me çmim 600 euro/muaj me guzhine te montuar dhe teras te mbuluar. dhe 400 euro shtepi te pa mobiluar.
Shijoje jeten ne ambijent bashkohore pa menduar se dikush do ta cenoj pronen tende.

Agjencioni për Patundshmëri :
NSH " AKS AGENCY "
Tel : 044 361 089 ; 045 903 902
Email : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim