Ipert me qera shtepia për Qerdhe, apo ndonjë Për..

Shitet nga: AKS AGENCY 28 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipet me qera shtepia në Sofali Shtepia gjendet afer objektit te EULEX-it respektivish Perfaqsusit te BE-s z.Zhbogar Objekti ka tri etazha dhe eshte regulluar bukur, ka siperfaqe te mjaftueshme te oborrit.
Shtepia eshte e pershtatshme per Qerdhe, per Kolegj per mesime te gjuheve te Huaja, apo ndonji perfaqesi diplomatike etj.
Enterieri i shtepisë bëhet sipas kërkesës së shfrytezuesit, varësisht prej destinacionit që e kerkon.
Ambienti i vendndodhjes se objektit është shumë i bukur.
Qmimi për marrje te objektit varet nga koha e kontraktur për shfrytezim.
Objekti ka gjithsejt tre kate.
Shtpia ipet edhe ne shfrytezim me etazhe.
Me respekt
NSH."AKS AGENCY" 903 902 ose ne 044 361 089 Nr, tel. 045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim