Ipet me qera Villa ne Dardani S=230m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 24 Tet 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Villa ka 230m2 , 2 dhoma gjumi,2 sallone,1 kuzhine , 1 banjo , 1 wc , dhoma per hekurosje . Ka ndriqim ne 4 pjese , terasa rreth 80m2 , 2 hyrje , garazha 65m2 , kopshti i gjelbruar me 4 ari , uje 24 or , alarm dhe kamera , e rrethuar me rrethoje qeliku , ne qdo dhome ka kondicioner . Pronari merr persiper kujdesin per kopsht me marrveshje. Qmimi sipas marrveshjes ku rendsi ka afati i qendrimit dhe vlera e parapagimit.
Me respekt
NSH."AKS AGENCY"
NR.TEl. 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim