Ipet me qera shtepia ne Lagj. Veternik Rr."Behar..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 10 Maj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia ne rr.Behar Begolli- Veternik Shtëpia ka etazhitet B+P+Nk. Siperfaqja e shtpise 240 m2 Objekti ka këtë rëndije:Bodrumi ka siperfaqe 60 m2 dhe ka hapsire të mjaftueshme per nevoja te shtepise. Kati perdhese: salon i madhe dhe kuzhine e madhe me pak disnivel nga salloni, banjo e madhe dhe shume modern, dhome e fjetjes dhe koridor. Nk. Ka kater dhoma te fjetjes , dy dhoma jane te mobiluar dhe dy dhoma te pa mobiluara. Shtëpia ka sistemin e sigurimit me alarm dhe me roleta në dritare nga jasht. Objekti posedon depoziten për uj të amvisrise me kapacitet 1000 l. ne rast mungese te ujit dhe depoziten peër uje për ujitje të kopshtit nga uji atmosferik kapacitet 12 000 l.. Shtëpia posedon nxemjen qendrore me lendë djegse të ngurta ( thengjill dhe dru) dhe bojlerin për ujë të ngroht nga nxemja qendrore. si dhe komplet aparaturen per rroba larje, per tharje dhe enlarje. Objekti posedon edhe kopshtin në siparfaqe afer dy ari me fontane dhe me pushimore –verore. Objekti është i siguruar edhe me rrufeprites.
Me respekt
NSH."AKS AGENCY"
Nr. Tel. 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim