Ipet me qera shtepia ne Lagjen "NIC"

Shitet nga: AKS AGENCY 17 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Ipet me Qera Shtepia ne lagjen NIC ne siperfaqe 240 m2
Shtepia eshte gjysem e mobiluar por teper e pershtatshme per nje jete te qete e te sigurt.
Shtepia ka kete renditje: Kati i pare salloni me kamin, kuzhine moderne dhe banjo me jacuzi... Kati i dyte ka tri dhoma gjumi dhe dy banjo bukur te rregulluara...
Nenkulmi shume mire i rregulluar ....
Kopshti i rrethuar dhe me pamje shume te bukur.. Alarm, antene satelitore, kabllovik, wereless, uje 24h permes rezervoarit plus pusi i shtfrytezueshem per ujitje apo larje makine etj... Nxemje qendrore me rryme dhe me kamin (me dru)... Parking per se paku dy apo tri vetura... Shtepia ka kahjen jug-perendimore.... Ka nje fqinjesi te shkelqyer..
Qmimi i qiras mujore eshte 1000 euro,
Nese behet parapgimi per disa muja avans qmimi pak mund te diskutohet.
NSH. "AKS AGENCY"
nR. TL. 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim