Ipet me qera shtepia ne Sofali Taukbashqe AKS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS AGENCY 19 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SUPER OFERTE

Ipet me qira shtëpia në parkun e taukbashqes respektivisht 200 m larg.
Objektit të euleksit rruga për Sofali
Shtepia saktsisht gjendet pranë kanalit të rregulluar të ujrave që rrjedhin nga bazeni në një gjelbrim .
Objekti ka Bodrumin përdhesën dhe dy kate të rregulluar për mrekulli.
Objekti e ka qasjen shumë të mirë nga rruga, ka garazhin për automjet si dhe ka kopshtin shumë të rregulluar. Çmimi i qirasë mujore është sipas marrveshjes..

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH."AKS AGENCY"
Tel.045 903 902 ; 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim