Ipet me qera

Shitet nga: Sadik 03 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shumë afër qendrës së qytetit në Prishtinë, shitet, ose ipet me qera shtëpia me një çmim të volitshëm. Për më shumë info tel: 044 793 781 si dhe ++41 79 656 97 49 ose me shkrim :
hau-si1@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim