Ipet me qera

Shitet nga: Sadik 04 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shumë afër qendrës së qytetit në Prishtinë shitet, por edhe ipet me qera me një çmim të volitshëm shtëpia me 4 dhoma. Për më shumë info, tel: 044 793 781 si dhe ++41 79 656 97 49 , E-mailadresa hau-si1@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim