Ipet me qira shtëpia 3 dhomëshe 120m2 Parku i Q..

Shitet nga: Prona Net 14 Sht 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipet me qira shtëpia 2 katëshe 120m2, në lagjen Dodona (te Parkut të Qytetit aër lapidarit Isa Kastrati). Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe 2 korridora. Komplet e Mobiluar. Shtëpia ka parkingje të mjaftushme për vetura.Çmimi:350€044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim