Ipet me qira kati i 1-rë i shtëpisë 3 dhomëshe 1..

Shitet nga: Kosova Immobilien 15 Maj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipet me qira kati i 1-rë, i shtëpisë, 135m2, 3 dhomëshe, në lagjen Arberi, (mbi Ministrin e Shendetsis, te Ambasada Qele. Kati ka hyrje të veqantë, oborr dhe parking, dhomë e ndejës, kuzhinë të ndarë, 2 dhoma të fjetjes, korridor, banjo, WC dhe ballkon. Komplet e mobiluar. Kati ka nje pjes shum te mir banimi, e përshtatshme për nderkomtar. Qmimi me marrveshje.
Çmimi: 300€044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim