Ipet me qira shtëpia 2 katshe 400m2 në Milloshevë

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ipet me qira shtepia 2 katëshe me lokal dhe bodrum, në Milloshevë (afër Amazones, te Sherifi Petroll, Magjistrala Prishtinë- Mitrovic), me sipërfaqe prej 400m2. Shtëpa ka hapsir banimi prej 200m2, me 1 sallon me kuzhinë, 4 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 ballkone dhe korridor. Dhe ka LOKALET prej 100m2, me hapsir fizike të shfrytzueshme për, Organizata jo Qeveritare, Magacina, Supermarket, Furr Bukes, ordinanc private, banka të ndryshme etj. Shtepia ka dhe bodrumin i cili ipet në shfrytzim qdo lloj biznesit. Me parking te rregulluar rreth 20 veturave. Shtëpia ipet në 3 varjante të ndryshme: lokali me bodrum me çmim të veqant, lokali bodrumi dhe nje kat shtëpie me tjeter çmim. Dhe është mundesia komplet shtëpia me parking.


Çmimi: Me marrëveshje.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim