Ipet me qira shtepia 2 katëshe me 180m2 në Janinë

Shitet nga: Kosova Immobilien 04 Gsh 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipet me qira shtëpia 2 katëshe, sipërfaqe 180m2, në lagjën Janina, (Veterrnik, mbrapa BAU Marketit). Shtëpia ka sallonë me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, shpajz dhe ballkon. Shtepia eshte komplet e mobiluar posedon ngrohjen qendrore,, gjenerator, garazh dhe rezervarin për ujë. Po ashtu ka edhe kopshtin e rregulluar para shtëpisë dhe vendparkim per dy vetura.Çmimi: 800€
044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim