Ipet me qira shtepia me siperfaqe 160m2

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipet me qira shtëpia me sipërfaqe 160m2 (afër Xhamis se Bankoviqe ), shtëpia ka sallon, kuzhinë 4 dhom gjumi, ballkon, 2 banjo dhe korridor. Shtëpia është komplet e mobiluar
Çmimi: 600€
044443349
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim