Ipet me qira shtepia në Lagjen MAT nga NSH. "AKS..

Shitet nga: AKS AGENCY 15 Maj 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipet me qira shtëpia në Lagjen MAT.
Shtëpia ka sipërfaqe 76 m2 dhe ndodhet në rrugen tranzitore prapa shkollës fillore Pavarësia.
Shtëpia ka: Sallonin me kuzhinë, dhomën e fjetjes, banjon dhe koridorin. + nënkulmin për përdorim si depo.
Shtëpia nuk është e mobiluar
Çmimi i shtëpisë është 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim