Ipet me qira shtepia ne Lagjen Mat NSH. "AKS AGE..

Shitet nga: AKS AGENCY 06 Qer 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ipet me QIRA shtepia ne siperfaqe 76m2
Shtepia eshte perdhese dhe ka nenkulmin i cili mund te perdoret si depo.
Shtepia ndodhet buz rruges tranzitore prpa shkolles Pavaesia.
Shtepia ka: sallonin, dhomen e fjetjes, banjon, koridorin.
Shtepia eshte e pa mobiuar dhe ka qmim te volitshem.

Qmimi mujor i qesrase eshte 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim